Nasze gadżety

A teraz przedstawię wam moje wspaniałe gadżety.

Dym jest wytwarzany za pomocą wytwornicy z suchym lodem dzięki temu nie ma się co martwić                  o mokrą podłogę czy ubranie. Pierwszy tanieć i dym tworzy świetny duet dzięki któremu poczujesz się jak w chmurach. Da wam to niesamowite uczucie oraz podkreśli wyjątkowość sytuacji.

Bańki są wytwarzane za pomocą wytwornicy. Nie musisz się bać            o plamy na ubraniach. Bańki doskonale współgrają z dymem podczas pierwszego tańca. Możesz je również wykorzystać podczas sesji zdjęciowych , składania życzeń, a także na imprezy dla dzieci.

 Patrz jakie to proste : przebierasz się, pozujesz przed obiektywem, robisz miny, pstryk i gotowe masz już zdjęcie. Fotobudka to doskonały pomysł na waszą imprezę dzięki niej pobudzisz fantazje uczestników, którzy poczują się jak dzieci przebierając się stroje.

 

Mamy również do dyspozycji prezent niespodzianka. Białą skrzynie 115×115, wypełnioną balonami                  z helem. Po otwarciu balony wylecą do nieba. Jest to idealny prezent, a także niespodzianka dla Państwa Młodych. Do dyspozycji jest również wypożyczenie samej butki                             z oprzyrządowaniem do napełniania balonów i balony

Oferujemy wyjątkowy podświetlony napis LOVE mający 1,20 m. Swobodnie może być na zewnątrz. Każda litera jest ustawiona osobno. Jest to oryginalny pomysł na udekorowanie sali lub pleneru,       a także podczas sesji zdjęciowych.

  

Kto uwielbia balony ?? Wszyscy je kochamy. Ten wyjątkowy gadżet również powinien pojawić się na waszych przyjęciach, urodzinach, chrzcinach.

 

     

Potrzebujesz busa do przewozu gości na przyjęciach a może na dłuższy wyjazd np wakacje . Trafiłeś idealnie oferujemy  wynajem busa
9 osobowego marki Opel Vivaro. 

Zapraszamy do zapoznania się
z naszą ofertą.